Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

domy drewniane projekty, znacie ?

domy drewniane projekty, znacie ?

Interesuje się domami całorocznymi z bali i zastanawiam się ile może kosztować taki nie za duży dom? Jest jakiś kalkulator gdzie, któremu można będzie sobie to wszystko wyliczyć? Dajcie znać gdzie mogę to odnaleźć. Sprawa jest pilna.

Tatusiekk

Posty: 1

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

Marti

Posty: 6

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Biudzibudzio

Posty: 3

 
Dla mnie projekty domów z bali wykonywała firma https://wondorf.net/pl/projects i jestem niezwykle, niemniej jednak to niezwykle zaspokojony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

englandrm

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy prościej będzie coś pod swoje wymagania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeżeli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o dużo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Malinka Moja

Posty: 4

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Drańtego

Posty: 19

 
Dziś można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, wobec tego lepiej będzie postawić na drewno.

BrumBrum2

Posty: 30

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co istotne solidnie wykonany. Mnie się taka propozycja podobała, albowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Oleczka1

Posty: 2

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem rzeczywiście niezwykle niskie ceny. Jestem zaspokojony, bo całą pracę wykonali niezwykle solidnie.

yarofe

Posty: 11

 
Podobają mi się innowacyjne domy z bali, lecz niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Fanatyk

Posty: 19