Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Imprezy dla firm Mazury

Imprezy dla firm Mazury

Witam kochani, mam plan wobec swoich pracowników :) Chętnie skorzystałbym z jakiegoś dobrze zorganizowanego wyjazdu integracyjnego w Warszawie. Zależy mi na tym, żeby w planie były skutery wodne, quady, jakaś konkretna propozycja;)

Krakus

Posty: 8

 
Mam miłe wspomnienia, więc polecam każdemu. Korzystaliśmy ze skuterów wodnych w Warszawie w ramach oferty tej agencji. Czuwają instruktorzy więc nie trzeba się niczego obawiać. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

Accoun44

Posty: 16

 
Do końca nie chce mi się wierzyć w tą całą integrację, no ale spróbować można. Pisałbym się na imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Podobają mi się skutery wodne, więc być może na to postawię.

wiesłąwa3

Posty: 11

 
Akurat miałem okazję uczestniczyć w takiej imprezie dla firm w Warszawie, więc powiem jedno. Im dłuższa, tym lepiej, choć nie do końca każda forma rozrywki mi odpowiadała. Najlepsze są jak dla mnie terenówki, tu można się wyszaleć, no i skutery wodne, jak jest ku temu okazja, pogoda sprzyja.

Hoteowo24h

Posty: 22

 
Bardzo spoko oferta. Chyba też się zdecydujemy na takie atrakcje w Zegrzu. Czekamy aż zrobi się ciepło i działamy. W końcu jakiś dobry pomysł wpadł mi do głowy :)

Joe

Posty: 17

 
Z własnego doświadczenia polecam tę ofertę http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. Agencja organizuje nie tylko imprezy dla firm na Mazurach, ale w wielu innych miejscach. Ma niezawodny sprzęt i zawsze precyzyjnie dopracowany scenariusz każdego wyjazdu integracyjnego. Polecam, są najlepsi.

audi25

Posty: 14

 
To witajcie w klubie, bo też byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Warszawie właśnie od nich, polecam firmę bez dwóch zdań, choć w każdej dyscyplinie nie uczestniczyłem. Miałem nieco obaw co do terenówek, a bardziej tego ekstremalnego szlaku, ale na skuterach wodnych bawiłem się jak dziecko. Pozdrawiam.

Kimer56

Posty: 23

 
W obliczu potrzeb, które teraz są w firmach to wyśmienity pomysł. Więc jak najbardziej pożądane byłoby z takich ofert korzystać. Generalnie polecam atrakcje w Zegrzu, znaczny wybór ma ta agencja. Koszta w miarę.

trapkodobry

Posty: 35

 
Niezwykle spoko propozycja. Chyba też się zdecydujemy na takie atrakcje w Zegrzu. Czekamy aż zrobi się ciepło i działamy. W końcu jakiś dobry pomysł wpadł mi do głowy :)

tajWoj

Posty: 26

 
Dużo słyszałem o imprezach dla firm w Zalewie Zegrzyńskim i chętnie bym skorzystał :) jakby akurat była taka okazja ku temu. Całość zawsze zależna jest od agencji, jak to przygotuje, jak jest dobra to i zabawa będzie ok.

opanik44

Posty: 7