Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

szybka drukarka żywica, gdzie polecicie ?

szybka drukarka żywica, gdzie polecicie ?

Ile kosztuje tani skaner 3D? Tani oznacza tysiąc złotych czy dwadzieścia tysięcy? Podeślijcie jakieś ciekawe oferty.

Trener

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o skaner 3D to tutaj https://revo3d.pl/kategoria-produktu/skanery-3d/ jest bardzo dobrze przygotowana propozycja. Ta firma ma najlepszy i najtańszy sprzęt, zatem zawsze korzystam z ich oferty.

Sarenka

Posty: 13

 
Propozycji znajdzie się niezmiernie sporo, natomiast według mnie drukarka 3D to urządzenie do zarabiania pieniędzy. Dorabia się mnóstwo różnych akcesoriów, dentyści nawet na tym pracują. Im wszystkim się to opłaca, bowiem klient za to zapłaci. Do zabawy? Zdecydowanie za kosztowne to jest jak dla mnie.

Fotnik2

Posty: 4

 
Patrzyłem na drukarki i taki lepszy model to w cenie używanego samochodu, dlatego dla mnie to za dużo. Na pewno w przyszłości będę się tym interesował bardziej. Chętnie bym sobie coś po drukował, ale koszty samego utrzymania są bardzo wysokie. Z biegiem czasu ceny na pewno spadną i wtedy sobie kupię.

Januszek

Posty: 6

 
Patrzyłem na drukarki i taki doskonalszy model to w cenie używanego wozu, zatem dla mnie to za dużo. Na pewno w przyszłości będę się tym interesował bardziej. Chętnie bym sobie coś po drukował, ale koszty samego utrzymania są niesłychanie wysokie. Z biegiem czasu ceny na pewno spadną i wówczas sobie nabędę.

Oklimas

Posty: 8

 
U mnie w firmie działa jakaś szybka drukarka żywiczna, niemniej jednak nie wiem, co to za model. Jutro sprawdzę to dam znać. Wiem, że działa bezproblemowo i bezawaryjnie.

Oleczka1

Posty: 2

 
Nie wiedziałem, że przemysłowe drukarki 3D drukują żywicą. Do tej pory widziałem jedynie jakieś tworzywa sztuczne. Na pewno to ciekawa propozycja, dlatego muszę się w ten temat zagłębić.

Nimert56

Posty: 27

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bowiem od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wówczas szał. Obecnie już wiele firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bowiem są jeszcze lepsze, ale i niższą mają cenę. Za kilka lat w mnóstwo domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

rz3zn!k

Posty: 11