Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

depilacja laserowa gdańsk, polecicie ?

depilacja laserowa gdańsk, polecicie ?

Iść na profesjonalny laser czy może sobie kupić jedno z tych reklamowanych urządzeń? Nie wiem sama, co mam wybrać.

piekniśś

Posty: 1

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie warto było wydać na niego pieniądze, bo są z tego super efekty.

Marioleczka

Posty: 6

 
Miałam lekki wąsik i niestety na co dzień wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, iż poszłam na taki zabieg laserem, albowiem mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, iż musiałam tam być kilka razy, natomiast komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

1agdb1301

Posty: 39

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Rico

Posty: 5

 
Miałam lekki wąsik i niestety codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

Acclaim

Posty: 14

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, iż faktycznie robią to fachowo.

Kitas

Posty: 6

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

namok

Posty: 11

 
Te urządzenia, które są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po kilku miesiącach. Zdecydowanie doskonalszy jest laser i to ten doświadczony.

alidomas

Posty: 5