Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

wycena firmy, kogo polecicie ?

wycena firmy, kogo polecicie ?

Czy uciążliwa do wykonania jest wycena znaku towarowego? Chciałbym się troszkę rozwinąć, a to wymaga pieniędzy. Banki, aby mi dać pieniądze chcą właśnie takiej wyceny, natomiast nie za niesłychanie wiem jak się za to zabrać?

Rico

Posty: 1

 
Nigdy nie zlecałem wyceny znaku towarowego, ale znajomy miał z tym jakiś problem. Musiała do pomocy wzywać jakiś specjalistów, którzy wszystko obliczali.

Alfonsik5

Posty: 6

 
W naszej firmie wyceną rezerw dla odchodzących na emeryturę pracowników zajęło się biuro https://attuario.pl i wszystko przeprowadzili w bardzo profesjonalny sposób.

Julian

Posty: 6

 
Nigdy nie zlecałem wyceny znaku towarowego, ale znajomy miał z tym jakiś problem. Musiała do pomocy wzywać jakiś specjalistów, którzy wszystko obliczali.

Sarenka

Posty: 2

 
Odprawami to chyba u nas księgowa się zajmowała. Nie wiem, albowiem się tym nigdy nie zajmowałem. Wiem, iż trzeba brać przy wycenie pod uwagę kodeks pracy i umowę, w jakiej odnajduje się wynagrodzenie. Wówczas określa się kwotę, jaka należy się pracownikowi.

Oklimas

Posty: 8

 
U mnie było potrzebne wycenienie marki i zajęli się tym specjaliści. Proces dość złożony, dlatego zanim do tego doszło zadawali wiele pytań. Najlepiej jest się z taką firmą skontaktować, a wtedy każdy dowie się jak to wszystko ma wyglądać w jego przypadku.

Dagmara87

Posty: 18

 
Takie wyceny firm wykonuje biuro aktuarialne z bardzo dużym doświadczeniem. Tylko w takiej sytuacji taka wycena brana jest pod uwagę poprzez banki czy sądy. Na własną rękę nie da się czegoś takiego zrobić.

Sarenka

Posty: 11

 
Fachowców, którzy zajmują się takimi wycenami jest niesłychanie mnóstwo. Trzeba tylko zawsze w pierwszej kolejności sprawdzać ich referencje, a wtedy nie będziemy mieć żadnych przykrych niespodzianek. Doświadczenie i wiedza są ważniejsze od jakichkolwiek kosztów.

Kitas

Posty: 6