Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Był ktoś nad morzem w ośrodku spa ?

Był ktoś nad morzem w ośrodku spa ?

Byliście w jakimś ośrodku spa nad morzem?

Moja córka kocha konie, także dobrze byłoby, gdyby była gdzieś blisko stadnina koni. Myślałam o miejscu, gdzie byłyśmy w tamtym roku, ale córka nalega, żebyśmy pojechały w nowe miejsce.

xxx000

Posty: 11

 
Nie mogę się już doczekać, bo właśnie za tydzień wyjeżdżamy na urlop. Wybraliśmy ośrodek w lesie nad morzem, bo tylko w takim miejscu można prawdziwie odpocząć. Nie wyobrażam sobie lata, żeby nie zobaczyć naszego polskiego morza.

Asd7

Posty: 34

 
Do takiego ośrodka wczasowego z polem namiotowym wybraliśmy się z mężem i dziećmi w tamtym roku. W końcu okazało się, że my wylądowaliśmy w pokoju, a dzieciaki rozbiły sobie namiot. Dobra sprawa.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Nigdzie nie da się tak odpocząć jak w takim ośrodku wczasowym w lesie. Jestem z tych, co kochają podczas urlopów ciszę i spokój, nie lubię głośnych imprez, gwaru. Jak odpoczynek to tylko taki.

warter88

Posty: 6

 
To ośrodek w lesie nad morzem, dokładnie Chłapowo http://oland.com.pl. Byliśmy tam w zeszłym roku całą rodzinką. Mieszkaliśmy w bardzo ładnym domku. Wspomnienia są i dlatego gorąco polecamy.

Wacław

Posty: 11

 
Jak już trafisz do tego ośrodka wczasowego, będziesz ich stałym klientem. Pierwszy raz odwiedziliśmy to spa nad morzem 5 lat temu i co rok tam jeździmy. To już takie nasze miejsce, do którego jeśli byśmy nie pojechali, czegoś by nam bardzo brakowało. Tu nic nie brakuje, jest rozrywka, można dobrze zjeść, jest sklep, konie.

AdiXer92

Posty: 18

 
Chłapowo kocha nasz syn. Dlatego jeździmy tam raczej co roku. W tym roku będziemy ale na polu namiotowym, zawsze jeździmy nad morze raczej do pokoi. Teraz chcemy spróbować czegoś innego.

Poznaniaczek3

Posty: 26

 
Odwiedziliśmy choć na krótko taki ośrodek w lesie spa, ograniczony budżet:( Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli pozwolić sobie na dłużej. Są mniejsze miejscowości, w których cennik jest zdecydowanie bardziej przyjazny. Czegoś będzie trzeba poszukać.

Michaś

Posty: 15

 
Kocham ten ośrodek w lesie nad morzem, to mój azyl, gdzie wracam od 3 lat co roku. Mam swój ulubiony domek, a pogoda zawsze mi dopisuje. To miejsce jest magiczne, ładuje mnie na długo długo.

Kilimar45

Posty: 23