Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kosmetyki ajurwedyjskich

kosmetyki ajurwedyjskich

Jak waszym zdaniem wygląda realna dostępność kosmetyków, które nie były testowane na zwierzętach?

dermuster

Posty: 1

 
To prawda. Rzadko można spotkać mydła, które nie podrażniają po pewnym czasie, więc taki skład warto sobie nawet oddzielnie zapisać

Niciuśś98

Posty: 3

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

Hoteowo24h

Posty: 3

 
Masujemy się z mężem na zmianę tym serum https://spa-ceylon.pl/pl/p/Serum-do-masazu-ANTY-STRES-100ML/102 i wyraźne działanie uspokajające. Masz specyficzny zapach i w ogóle wygodny kontakt ze skórą. Nie wiem, jak to wyjaśnić. Bardzo dobrze się czuję zawsze. No i faktycznie skóra się zmiękcza, masz uczucie dużego odświeżenia. Stosunkowo niedawne odkrycie, ale serum wysoko oceniane. Sprawdzałam jeszcze przed zakupem. Potwierdź sobie, jak potrzebujesz chwili wytchnienia. Myślę, że masaż, nawet amatorski to w tych czasach naprawdę każdemu się przyda.

Wariat

Posty: 4

 
Zaplanuj sobie nie tylko pielęgnację ciała stricte, ale daj sobie czas na chwilę medytacji, na relaksację z odpowiednimi mieszankami ziół, czy olejków. Właśnie trzeba „globalnie” do sprawy równowagi organizmu podchodzić, nie tylko kosmetyki.

Lupusx

Posty: 9

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

Radziu

Posty: 3

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

Hamulec_0

Posty: 28

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

Kitas

Posty: 3

 
Aszwaganda przecież wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej, a to jeden z najsilniejszych naturalnych psychotropów. Na mnie działa od lat, suplementacja regularna. Biorę więcej niż jedną tabletkę oczywiście, ale działa, dlatego podejrzewam, że i kosmetyki ajurwedyjskie charakteryzują się podobną efektywnością.

Facio

Posty: 13

 
Używam tylko ajurwedyjskich kosmetyków, bo to w pełni wegetariańska formuła i doceniam sklepy, marki, które ten temat ogarniają i rozumieją przede wszystkim, a nie bazują tylko na modzie, trendach. To po prostu styl życia.

renia00

Posty: 7