Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

jonizator wody

jonizator wody

Cześć, jakie stosujecie metody profilaktyczne na co dzień podnoszące poziom energii, zdrowia. Wszystkie wskazówki dietetyczne również mile widziane. Po prostu chciałabym wiedzieć, jak dbacie o siebie i co się u was najbardziej sprawdza – techniki, urządzenia :)

Kitas

Posty: 3

 
Przez wiele lat męczyłem się z problemem senności. Myślałem, że wynika z niskiego ciśnienia, ale po prostu czegoś organizmowi brakowało. Połykałem witaminy, ćwiczyłem, brałem tabletki zapisane przez kardiologa. Nic nie pomogło. Dopiero znalazłem jonizator i woda alkaliczna okazała się wartościowym rozwiązaniem. Brałem przez sklep.halitus.pl, bo sporo przecen i materiałów dodatkowych przydatnych w rozpoczęciu przygody z takim rodzajem „energetycznej” wody. W tych czasach lepiej przerzucić się tylko na wodę alkaliczną. Ostatecznie zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, sylwetka się poprawi, wróci właściwy poziom energetyczny. Pozytywne zmiany zauważyłem mniej więcej po dwóch miesiącach regularnego picia. Teraz tak patrzę to mają ostatnie sztuki jonizatora PTV-KL w bardzo dobrej cenie.

Drańtego

Posty: 19

 
Jak masz nieodpowiednią dietę, a chcesz jednak odczuć jakieś zmiany zdrowotne to woda alkaliczna zapewni ci równowagę kwasowo-zasadową i obniży skutki uboczne złego odżywiania. Klasyka :) Można trochę „oszukać” organizm. Po jakimś czasie i sam przekonasz się, że warto regularnie pić wodę alkaliczną :)

TomekK 

Posty: 3

 
Zacznij przede wszystkim od określenia pożądanego bilansu kalorycznego. Jedz trochę mniej mięsa. Zacznij ćwiczyć i zainteresuj się jonizatorem wody. Woda alkaliczna ogranicza ogólny poziom stresu w ciele. Poczujesz szybko różnicę.

Modniś

Posty: 11

 
Diety owocowo-warzywne według moich doświadczeń nie mają żadnych skutków ubocznych. Do zastosowania długoterminowego. Możesz jeszcze dołączyć więcej wody alkalicznej, bo coraz więcej badań naukowych potwierdza efektywność jonizatorów wody.

fikusik

Posty: 12

 
Potwierdzam, że jonizator tworzy zdrową wodę do picia, co przy spadku jakości większości produktów spożywczych w sklepach stanowi wręcz zbawienie dla zdrowia.

Marioleczka

Posty: 13

 
Piłem wodę alkaliczną przez pół roku i niczego innego w tym czasie nie stosowałem. Czułem się genialnie. Później niestety wróciłem do kawy, ale chcę znowu praktykować. Jonizator to dobry zakup, bo nie wyobrażam sobie już lepszej wody. Nawet smak się zmienia.

Zlomex

Posty: 5