Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

realizacja własnych projektów szycie, oferta

realizacja własnych projektów szycie, oferta

Wiecie może gdzie będę mogła realizować własne projekty, na szycie zabawek?

Dobruśw90

Posty: 3

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, jakie poprawiają zdolności manualne.

labuh

Posty: 4

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

Jacuś

Posty: 6

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

aliOner

Posty: 3

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, natomiast niestety nie wychodziły mi piękne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

messi10

Posty: 8

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Black_Riot

Posty: 6

 
Szycie na zamówienie dla dziecka wykonywałam u tej osoby http://www.gosilandia.pl. Wszystko na czas, a materiały bardzo porządnej jakości. Można do nich napisać i zamówić co się chce.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Wiem, iż na takich zajęciach można realizować własne projekty. Lecz czy dzieci rzeczywiście same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

derbuś

Posty: 13