Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Gdzie znajdę geodetę w Łodzi?

Gdzie znajdę geodetę w Łodzi?

Hejka.

Które geodeta w Ozorkowie stworzy mi mapy do celów prawnych? Zależy mi na profesjonalnym specjaliście, z jakim będę w stanie się bezproblemowo dogadać i omówić szczegóły.

Iwona3

Posty: 21

 
Niedawno niezbędne były mi pomiary wysokościowe, choć byłam totalnie zdezorientowana, z jakim kosztem może wiązać się wykonanie takiej usługi. Na szczęście przeczytałam kilka tematów na tym forum dyskusyjnym i byłam przygotowana na twarde negocjacje, gdy cena znacząco przekraczałaby tą, z jaką można spotkać się w mojej okolicy.

Szukamdropa

Posty: 32

 
Jeśli oczekujecie indywidualnego podejścia do klienta, a potrzebne Wam są usługi geodezyjne w Łodzi to z pełną odpowiedzialnością polecam Wam tę firmę: http://www.geofort.pl/oferta.html. Wykonywali dla mnie mapy, podział nieruchomości, a także kilka innych usług. Spisali się znakomicie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Są godni polecenia z uwagi na terminowość i ofertę cenową!

LKC00

Posty: 22

 
Naprawdę sporo potrafią kosztować usługi geodezyjne. Zetknęłam się z nimi, gdy wspólnie z rodziną podjęliśmy się czynności, która polegała na podziale nieruchomości. Pierwszy architekt zaproponował nam taką kwotę, że zrzedły nam miny. Na szczęście nie skorzystaliśmy z jego usług, a wybraliśmy kolejnego przedstawiciela tej profesji, który uznał, iż tamten chciał naciągnąć nieświadomych klientów.

Jjoannna

Posty: 31

 
Z mojego doświadczenia mogę Wam podpowiedzieć, że możecie negocjować ceny usług geodezyjnych, gdy chcecie zaoszczędzić. Spore grono klientów nie podejmuje w ogóle negocjacji, bo wydaje im się, że cena usług jest ściśle sprecyzowana i nie ma co w ogóle sobie zawracać tym głowy. To błąd, bo można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, co jest znaczną kwotą :)

dandy999

Posty: 25

 
Kilkukrotnie miałam okazję korzystać z usług geodezyjnych w Łodzi i dziwnym trafem zawsze wybierałam zupełnie inną firmę. Odniosłam wrażenie, iż każda z nich chce mocno przekonać do swoich usług inwestora, zwłaszcza, gdy ma nadzieję, iż konsument znów do nich wróci lub poleci ich znajomym.

Abyss

Posty: 15

 
Geodezja to branża, w jakiej w mojej opinii w grę wchodzą niemałe pieniądze.

Przekonałem się o tym, gdy budowałem dom, a na usługi geodety poszło kilka tysięcy złotych, choć tak rzeczywiście na budowie spędził niesłychanie niewiele czasu. Tak czy siak trzeba przygotować się na wielkie sumy za usługi geodezyjne.

klimnny6

Posty: 20