Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

doradca kredytowy

doradca kredytowy

Wiem, że moment może nie jest najlepszy pod kątem stóp procentowych, ale chciałbym zaciągnąć kredyt hipoteczny. Szukam kogoś, kto mnie nie tylko przeprowadzi przez formalności, ale zadba o optymalizację finansową na dłuższą metę. Znacie takiego człowieka?

Sehano

Posty: 3

 
Banki już miękną, bo się zyski nie zgadzają. Wystarczy spojrzeć na wyniki GPW i na to, co się teraz dzieje. Jeszcze tani kredyt wróci, bądźcie spokojni :)

Rebkaa2

Posty: 29

 
Często właśnie błędy formalne wykluczają z szybkiego zadłużenia, dlatego doradca to nie jest wcale taki głupi pomysł.

Jasio234

Posty: 11

 
Klient, bez doradcy to ma kiepską sytuację teraz. Ostatnio się przekonałem, kiedy poszedłem wstępnie porównać hipoteczny. Tragedia i jaką zdolność trzeba mieć. Dla mnie nieporozumienie w tym momencie.

hammlot

Posty: 10

 
Ogarniałem przez niego https://piotrgrudniewski.pl testament biznesowy i przyznam szczerze, że jestem zadowolony ze współpracy. Narzędzie działa, moje dzieciaki zabezpieczone w tym momencie. Wiadomo, do kogo pójdzie majątek firmowy. Jakoś lżej na sercu. Akurat ten doradca nieźle ogarnia rynek kredytów, finansowania firm. Wie, co i jak z perspektywy prowadzenia działalności gospodarczej.

namok

Posty: 3

 
Mamy niestety beznadziejnego prezesa NBP. Belka do tej pory był najlepszy, a ten wprowadza chaos i to jeszcze w takich czasach. Trzymajcie się.

codePerformance

Posty: 18

 
Niezależny doradca oczywiście tak, natomiast jakiś zależny od danego banku to niekoniecznie. Im większa różnorodność, tym lepiej.

dzaman

Posty: 29

 
Ja tam wolę też bezpieczeństwo formalne przez doradce. Najczęściej taki specjalista znacznie lepiej orientuje się w strukturze wewnętrznej danego banku. Może nawet pracował kiedyś w jakimś i wie, co się sprawdzi, a co nie.

renia00

Posty: 11

 
Potwierdzam. Przez tego doradcę kredytowałem firmę. Nikt mi nie chciał dać kasy, jeżeli samodzielnie się starałem. Z nim jakoś udało się ogarnąć finansowanie.

Fiszerrr

Posty: 2

 
No faktycznie niektóre banki coś kombinują z podwyższonym, źle liczonym WIBOREM, dlatego lepiej ogarnąć wszystko krok po kroku z doradcą, aż do ostatniej prostej moim zdaniem.

yetsize22

Posty: 26