Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Poszukuję - prywatne przedszkole miasteczko wilanów

Poszukuję - prywatne przedszkole miasteczko wilanów

Niedawno przeprowadziliśmy się do Warszawy i poszukujemy teraz naprawdę sprawdzonego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów. Jeżeli polecacie jakąś placówkę, z góry serdecznie dziękujemy.

Bobek1200

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o przedszkole w Miasteczku Wilanów to jest tutaj kilka ciekawych ofert, ale osobiście jeszcze się nie zdecydowałam. Liczymy budżet i planujemy, bo jednak prywatna placówka kosztuje. Mamy nadzieję, że się jednak uda i wszystko będzie ok.

figo

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o przedszkole w Miasteczku Wilanów to jest tutaj kilka ciekawych propozycji, ale osobiście jeszcze się nie zdecydowałam. Liczymy budżet i planujemy, bowiem jednak prywatna placówka kosztuje. Mamy nadzieję, iż się jednak uda i wszystko będzie ok.

wigry00

Posty: 9

 
Tutaj masz link do naprawdę dobrego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów karatekids.eu. To placówka profilowana. Więcej zajęć sportowych nie znajdziesz w żadnym innym miejscu :) Super opieka i możliwość zamówienia indywidualnej diety. Polecam.

Robuś

Posty: 14

 
Wiem, że prywatne przedszkole w Wilanowie kosztuje, lecz szczerze polecam. Sama zastanawiałam się i miałam sporo obaw. Niemniej jednakże zdecydowaliśmy się z mężem na prywatne przedszkole i decyzji nie żałujemy. Koszty to jedno, drugie to doskonała opieka i wiele interesujących zajęć i wyjść.

malma

Posty: 9

 
Do państwowej placówki przedszkolnej bardzo trudno jest się dostać. Mam nadzieję jednak, że mi się uda. Jeśli nie skazana będę na duży wydatek. Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów nie należy do tanich :(

syrena88

Posty: 8

 
Na twoim miejscu wybrałabym niepubliczne przedszkole, bowiem w Wilanowie można odszukać mnóstwo takich placówek, które oferują wyśmienite zajęcia. Ja byłam zmuszona wybrać takie właśnie przedszkole, bowiem żadne z państwowych placówek przedszkolnych nie oferowała możliwości wyboru indywidualnej diety, a u nas konieczna była diabetologiczna dieta.

piXel23

Posty: 33

 
A co myślicie o przedszkolu w Warszawie o profilu sportowym? Podobno jest takie w Wilanowie i zastanawiamy się z żoną, czy nie posłać naszego synka do takiego właśnie miejsca.

MBsmoke

Posty: 25

 
Nie będę się na razie stresować, bo moje maluszki mają niespełna roczek :) Ale dzięki, wiem, że o przedszkolu w Wilanowie trzeba pomyśleć trochę wcześniej.

beata77

Posty: 13

 
Ja już chyba przejrzałam oferty każdego przedszkola w Warszawie Wilanowie i najchętniej posłałabym Karolę do sportowego przedszkola. Moja córcia jest taka żywiołowa, że takie zajęcia na pewno by jej się podobały. Słyszałam, że w przedszkolu mają też lekcje tańca, co też mi się bardzo podoba.

Amix

Posty: 26