Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

język angielski w przedszkolu Kraków, proszę o pomoc

język angielski w przedszkolu Kraków, proszę o pomoc

Wymaga dla dziecka zajęć dodatkowych z angielskiego szkoła podstawowa w Krakowie i nie wiem, do kogo ma się zgłosić po pomoc? Nie wiem też ile mogą takie zajęcia kosztować, zatem proszę o jakieś informacje.

ukrwios

Posty: 3

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt wielu chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Laleczka

Posty: 7

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeżeli się go nie zna to na nieszczęście, lecz mamy poważne problemy. Warto, wobec tego dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

21gregorek

Posty: 16

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, albowiem wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy dostać lepszej pracy.

Nikuś23

Posty: 5

 
Dopasowanie programu nauczania jest bardzo znaczące. Każdy wie, iż w żłobku czy przedszkolu dzieci niezwyklej się bawią, natomiast ta zabawa musi być bardzo dobrze zaplanowana. Wówczas przyniesie same pozytywne korzyści.

drrrr23

Posty: 15

 
Nie za niezwykle wiem, kogo polecić, albowiem my w państwowym przedszkolu mamy zwyczajne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, niemniej jednak na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wówczas pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

Krzysio

Posty: 19

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i faktycznie to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi bardzo dużo. Nie ma żadnych problemów z wysokimi ocenami w szkole.

nighthaze

Posty: 3

 
Jeśli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest bardzo dobrze przygotowana oferta. Mamy dostęp do osób z bardzo duża wiedzą i doświadczeniem.

Modniś

Posty: 11

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, bo można na tym bardzo dużo zyskać.

pawel253

Posty: 4

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma odpowiednie podejście. Zrazić dziecko można w łatwy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

Wariat

Posty: 6