Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

psychologia, szukam kursów ?

psychologia, szukam kursów ?

Dzień dobry. Chciałbym otrzymać wykształcenie psychologiczne, niemniej jednak nie na typowych studiach. Może znacie jakąś placówkę z psychologią w Katowicach – znaną, w której zajęcia są prowadzone naprawdę skutecznie. Czekam i dziękuję.

Intro_69

Posty: 3

 
Polecam to studium psychologiczne http://www.psychologia.org/studium. Jest naprawdę świetną placówką szkoleniową, zwłaszcza dla osób, które pracują, mają już dzieci, nie mogą pozwolić sobie na dzienne studia, a ich pasją jest psychoterapia. Mnie pasuje również ze względu na bardzo atrakcyjną cenę czesnego.

jumju

Posty: 4

 
Uważam, że studiowanie psychologii to świetny pomysł na siebie. Każdy z nas nosi w sobie mnóstwo przeróżnych problemów, o których nie mówi nikomu, być może nawet rodzinie, a dzięki zajęciom można je wszystkie rozwiązać

jkiolek56

Posty: 8

 
Zgadzam się, że można uczyć się w systemie zaocznym, niemniej jednak musisz mieć pewność, że takie zajęcia są skuteczne. One odbywają się dwa razy w miesiącu, więc za wiele ich nie ma. Znajoma kończy takie zakłady z psychologii w Katowicach. Chwali sobie albowiem jest niesłychanie wiele zajęć praktycznych.

artoor

Posty: 26

 
No to witaj, bo ja też właśnie zapisałam się na psychologię w Katowicach i tyko czekam, aż zaczną się pierwsze zajęcia. Test kwalifikacyjny poszedł mi dobrze. Szkoła nie ulega wątpliwości prywatna, dla czesne nie jest kosztowne, dlatego na pewno nie będę miała problemów z opłaceniem zajęć.

eGall

Posty: 14

 
Nie bardzo rozumiem. Studium jest prywatne i płatne? Tak? Trzeba przejść jakiś test, żeby się dostać? Kiedy są zapisy. Najbardziej interesuje mnie psychologia i fajnie byłoby poznać wasze opinie na temat takiej weekendowej szkoły, czy w ogóle da się czegoś w tak krótkim czasie nauczyć.

namok

Posty: 7

 
Może skuszę się na takie rozwiązanie :) Nie widziałam czegoś innego, jeśli chodzi o psychologię w Katowicach. A już na pewno niczego tak renomowanego, a na renomie szkoły najbardziej mi zależy.

Jarciow3

Posty: 5