Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci Wyszków, zna ktoś ?

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci Wyszków, zna ktoś ?

Może ktoś tutaj na forum posyła własne dziecko na informatykę dla młodzieży i może polecić sprawdzone kursy? Konieczne nam idealne zakłady w Skarżysku-Kamiennej.

Dyduszek22

Posty: 3

 
Moja córka uczęszcza na zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży. Chodzi do starszej grupy i jeśli chodzi o programowanie, to powiedziała, że to jest to, co chce robić w przyszłości. Oczywiście wszystko może się zmienić, ale fajnie, że ma pasję. Polecam wszystkim dzieciom, nawet tym, które na co dzień nie wykazują zainteresowania komputerami.

bartek33

Posty: 22

 
Ja też bym się skusiła, gdybym wiedziała, kto dokładnie prowadzi zakłady. Nauka programowania dla dzieci nie winna być tylko zabawą. Programowanie to obecnie szalenie popularna branża, w której brakuje pracowników. Jak się uczyć, to po coś :D

pawel253

Posty: 9

 
Niech spróbuje, bo informatyka dla dzieci to wspaniała rzecz, przede wszystkim przydatna w przyszłości. Teraz wszędzie potrzebują informatyków i programistów.

Dziadek

Posty: 4

 
Nauka programowania dla młodzieży to także świetny sposób na wsparcie kreatywności. Po kilku zajęciach zauważyłam, że syn jest bardziej otwarty na problemy. Sam je rozwiązuje i to nie tylko te związane z nauką, również te w codziennym życiu.

HalskiPL

Posty: 20

 
To zależy, jaki kurs się wybierze. Moja córka chodzi już 4 rok :) I nadal mówi, że chce kontynuować. Programowanie nie ma granic, można bez końca się doskonalić. Najpierw jednakże trzeba zbadać, czy takie zajęcia dodatkowe dla dzieci będą odpowiadały.

Gucio

Posty: 4

 
Jeżeli poszukujecie sprawdzonych, profesjonalnych kursów programowania dla młodzieży, to polecam tę szkołę w Skarżysku-Kamiennej https://www.giganciprogramowania.edu.pl/lokalizacje-kursy-programowania. Nauczyciele, którzy są programistami realizują znakomity program.

Lupusx

Posty: 9

 
Programowanie dla dzieci to kapitalna zabawa. Zapisałam syna na lekcje i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Cieszę się, że taka placówka edukacyjna pojawiła się w Skierniewicach.

Zosia

Posty: 27