Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

przedszkole wilanów, jakie polecicie ?

przedszkole wilanów, jakie polecicie ?

Dzień dobry. Myślę, iż to dobry pomysł napisać tu na forum i sięgnąć z pomocy innych rodziców :) Szukam przedszkola w Wilanowie dla swoich smyków ;) Piszcie, które jest wasze przedszkole i za co je polecacie.

dermin67

Posty: 5

 
Nie wyobrażam sobie innego miejsca jak prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. Nie mam porządnej opinii o państwowych placówkach. Moje dzieci chodzą do prywatnego.

Qwumer56

Posty: 22

 
Uważam, że najlepsze przedszkole w Wilanowie będzie jednak prywatne, albowiem jest dłużej czynne. Na pewno jest droższe, natomiast jak pragniesz dziecko zapisać na dodatkowe zajęcia, to wychodzi mniej wiecej tak samo, albo na plus dla niepublicznego przedszkola ;)

Dyduszek3

Posty: 20

 
Dokładnie. Moja córeczka chodziła przez pierwszy rok do państwowego przedszkola, później zmieniliśmy na przedszkole w Miasteczku Wilanów, które jest prywatną placówką profilowaną, a dokładnie sportową. Dużo budżetu pochłaniały mi zajęcia dodatkowe. Teraz wychodzi taniej i lżej ze względu na czas.

dudzik78

Posty: 14

 
Pomysł ekstra, tylko ciekawa jestem, ile za taką przyjemność trzeba miesięcznie płacić. Całkiem fajne i pożyteczne zajęcia. Muszę przyznać, że coraz bardziej skłaniam się ku prywatnej placówce. Potrzebujemy jakiegoś naprawdę super przedszkola w Warszawie w Wilanowie.

Yuri20

Posty: 6

 
A nie lepiej wybrać państwowe przedszkole w Warszawie w Wilanowie? Pewnie jest dużo tańsze. W przyszłym roku będę musiała zastanowić się nad wyborem czegoś dla mojego Stasia i już teraz pomału zapoznaję się z różnymi ofertami.

Sarev22

Posty: 5

 
Jeśli szukacie prywatnego przedszkola w Wilanowie, to polecam to miejsce, do którego chodzi mój Hubert www.karate-kids.pl. Jestem szczęśliwa, że ma tak wspaniałą opiekę i wiele zajęć sportowych, dzięki którym ma gdzie spożytkować swoją energię ;)

namok

Posty: 9

 
Najlepsze byłoby chyba jakieś przedszkole w Wilanowie o konkretnym profilu. Czytałam, że dzieci bardzo dużo fajnych rzeczy uczą się, jeśli kształcą w danym kierunku. Podoba mi się profil artystyczny i sportowy. Choć nie ukrywam, że muzyczne przedszkole też robi na mnie wrażenie :)

Nanotech

Posty: 25

 
Tak właśnie myślałam, że posyłając maluszka do przedszkola, muszą mieć fajny program. Szukam czegoś ciekawego w Miasteczku Wilanów i też skłaniam się ku sportowemu profilowi :)

Yuri20

Posty: 11