Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Które niepubliczne przedszkole na Wilanowie polecicie ?

Które niepubliczne przedszkole na Wilanowie polecicie ?

Witam, zastanawiam się ostatnio jaka jest różnica pomiędzy niepublicznym przedszkolem wilanów, a zwyczajnym państwowym. Czy ktoś mógłby na przykładzie własnego dziecka porównać mi te dwie placówki?

Serduszko4

Posty: 3

 
Ja polecam niepubliczne przedszkole wilanów, moja córka chodzi tam już 2 rok i jest bardzo zadowolona. Największą zalet tego przedszkola są godziny otwarcia. Czynne jest od 7 do 17.

beata77

Posty: 11

 
Do każdego przedszkola warszawa wilanów można się doczepić, nie wszystkich zadowoli oferta tamtych placówek. Najlepiej jest odwiedzić kilka miejsc i wybrać to, które nam najbardziej odpowiada.

codePerformance

Posty: 6

 
Mój syn chodzi do państwowego przedszkola, niemniej jednak planuję przenieść go do niepublicznego przedszkola na wilanowie. W obecnej placówce wychowawczyni pozwala dzieciom robić co chcą. Widać, że w przedszkolach publicznych nauczyciele nie radzą sobie za dobrze.

Bienkus

Posty: 10

 
Napewno musisz wybrać takie przedszkole miasteczko wilanów, w jakim pracują profesjonalni i wykwalifikowani ludzie to jest najistotniejsze w przedszkolu.

syrena88

Posty: 13

 
Zapisałam swojego syna do przedszkola na wilanowie www.karate-kids.pl i uważam, że była to najlepsza decyzja. Fantastyczna kadra, która dba o dzieci, rozbudowany plan zajęć, bardzo dużo zajęć ruchowych, stały kontakt z przedszkolankami, schludne i przytulne wnętrze. Polecam z całego serca.

Nim_wer

Posty: 4

 
Cześć, mój syn ma chodzi 3 latka i chodzi do przedszkola na wilanowie. Panie wychowawczynie są bardzo miłe i widać, że kochają swoją pracę.

maniek

Posty: 5

 
Mój synek jak miał 2,5 roku, kiedy zapisaliśmy go do przedszkola miasteczko wilanów. Potem chcieliśmy posłać go jako 3-latka do państwowego, jednakże nie dostał się. Odnaleźliśmy inne prywatne przedszkole, do jakiego chodzi do tej pory i jest niesłychanie zaspokojony.

Kitas

Posty: 10

 
Na dniach otwartych w prywatnych przedszkolach na wilanowie, można się dowiedzieć, wielu cennych informacji i bliżej poznać kadrę nauczycieli.

audi25

Posty: 7

 
Ja polecam niepubliczne przedszkole wilanów, mój syn chodzi tam już od roku i jest bardzo zadowolony. Chwali bardzo Panie wychowawczynie.

Olekk

Posty: 4