Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

korepetycje fizyka, szukam !

korepetycje fizyka, szukam !

Opłaca się wybierać e-korepetycje na maturę? Nie wiem czy doskonalszy jest kontakt w cztery oczy czy poprzez kamerkę internetową? Ktoś korzysta z takich korepetycji? Byłoby dobrze gdybyście mi coś doradzili. Czekam na odpowiedź.

doboszzz

Posty: 3

 
Dla mnie e-korepetycje na maturę to super pomysł. Oszczędziłem bardzo dużo czasu. Wybrałem sobie kilka przedmiotów i faktycznie wiedzę zdobyłem prościej. Przyjazna atmosfera to dużo. W szkole nie mam tego, bowiem moi nauczyciele są, jacy są. Musze wspierać się w inny sposób.

mniszek67

Posty: 4

 
Według mnie skoro płacimy za edukacje w podatkach to szkoły powinny zapewnić wszystkim wiedze, jaka jest potrzebna do zaliczenia egzaminów. Jeśli tego nie robią to oznacza, że chyba z tym szkolnictwem coś jest nie tak jak trzeba i powinno się to zmienić.

mJaUrVcEin

Posty: 2

 
Według mnie skoro płacimy za edukacje w podatkach to szkoły powinny zapewnić wszystkim wiedze, która jest potrzebna do zaliczenia egzaminów. Jeśli tego nie robią to oznacza, że chyba z tym szkolnictwem coś jest nie tak jak trzeba i powinno się to zmienić.

Speedy_UT

Posty: 11

 
Mnie były potrzebne korepetycje z wiedzy o społeczeństwie i znalazłem je w internecie. Przez Internet można odbyć inne lekcje z matematyki czy fizyki.

Fifczak90

Posty: 21

 
Najlepiej jest sprawdzić wszystkie opcje. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie. Dla mnie osoby, która ceni sobie swój czas e-korepetycje z matury były super. Miła atmosfera, wszystko bardzo było słychać i widać. Według mnie nic lepszego wybrać się nie da, a już na pewno w tak bardzo niskie cenie. Na inne korepetycje już nie chodzę.

dzaman

Posty: 29

 
Znalazłem korepetycje z matematyki na stronie https://zdajesz.com. Te lekcje odbywają się online, dlatego jak dla mnie to najlepsze, co można wybrać.

Acclaim

Posty: 9

 
Nie korzystałem jeszcze z korepetycji na maturę, lecz przymierzam się do tego. Wiedza jest mi potrzebna, a z tego, co wiemy z matematyki za bardzo sobie nie poradzę. Nie chciałbym nie zdać i później tego żałować. Już wolę wydać na korepetycje u kogoś, kto rzeczywiście wie jak mi tę całą wiedzę przekazać.

alus

Posty: 18

 
U mnie zawsze historia była na niskim poziomie. Nie lubię jej za bardzo. Okazało się, że jeżeli pójdzie się na takie korepetycje z historii i trafi się na kogoś, kto się na tym zna to taka osoba jest w stanie nas zachęcić do historii. Moje nastawienie się teraz zmieniło, co nie znaczy, że stałem się jakiś wielkim jej miłośnikiem.

hmielus

Posty: 9

 
Bralem internetowe korepetycje z języka polskiego i dużo się dowiedziałem. Maturę zaliczyłem także to naprawdę się opłaca. Według mnie lekcje przez Internet, co o wiele bardziej opłacalne. Oszczędza się nie tylko pieniądze, ale również czas. Polecam takie korepetycje.

Kruk

Posty: 6