Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

szkoła językowa

szkoła językowa

Witajcie. Zmiany w życiu i muszę uczyć się języka obcego. Możecie mi polecić jakąś sprawdzoną w naszym mieście szkołę językową? Zależy mi najbardziej na dobrych lektorach, którzy nauczą mnie mówić płynnie.

gregcie@

Posty: 7

 
Nieznajomość języka to obecnie dość spory problem, na szczęście nasze dzieci już nie będą cierpiały na takiego rodzaju problemy. Zapewne jednak będą miały inne, niekoniecznie związane z językami obcymi.

Marioleczka

Posty: 19

 
Dobra szkoła językowa musi mieć wielu lektorów i ciekawy plan nauki. Do tego dostosowany dla różnych grup pracujących, jedni pracują rano inni wieczorami.

Czesio

Posty: 5

 
Dla dzieci najważniejsze jest to, aby lektor potrafił do nich dotrzeć, jeżeli nie jest w stanie tego robić, to wówczas tak się składa, że zazwyczaj dziecko się zamyka i zazwyczaj nie chce chodzić na takie lekcje. Podobnie jest w sytuacji gdy nauczyciel mówi zbyt głośno.

namok

Posty: 9

 
Jeżeli szukasz szkoły języków obcych, która potrafi dobrze uczyć a do tego na koniec przeprowadzić egzaminy i potwierdzić to certyfikatem to polecam eurolinguasiedlce.pl. Bardzo kompetentni lektorzy, świetna atmosfera. Ja jestem zadowolona.

Aris

Posty: 12

 
Myślę, że najwięcej zależy od tego czego oczekujemy. Wiele osób nastawia się na to, żeby ktoś ich pieścił a nie wymagał od nich. Takie osoby nie nauczą się nigdy języka obcego.

Gucio

Posty: 4

 
Nauka przez Internet jest bardzo dobrym sposobem na poprawienie łatwości konwersacji. W szkole często uczymy się słówek, potem przychodzi, co do czego i nie potrafimy się porozumieć.

zimosik6

Posty: 9