Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci Zielona Góra, zna ktoś ?

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci Zielona Góra, zna ktoś ?

Które zajęcia pozalekcyjne dla dzieci wybrać dla dziecka, jakie ma dziesięć lat? brak mi pomysłów na coś wartościowego.

Elllooo12

Posty: 4

 
Jeśli kursy programowania dla dzieci mają być w pełni doświadczone to tylko ta szkoła https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl, albowiem zna się na rzeczy i nam pomoże.

wiesław11

Posty: 8

 
Według mnie nauka programowania dla młodzieży to dobry pomysł, bo jak nie teraz to, kiedy? Szesnastolatek wie, czego chce, dlatego chętnie uczy się programowania, czyli tworzenia gier czy aplikacji. Według mnie jest to nauka, która przyniesie same pozytywne skutki w przyszłości, dlatego warto w to inwestować.

Eksperttt45

Posty: 33

 
Wybierając kursy programowania dla młodzieży w wieku 16-18 lat można przybliżyć im tworzenie stron internetowych, lecz również mogą się dowiedzieć tego, czym jest hacking. Im więcej wiedzą o zagrożeniach, jakie na nich czekają tym bezpieczniej.

koko

Posty: 9

 
Jeśli mam wybierać zajęcia pozalekcyjne dla dzieci to wolę taniec, siatkówkę albo sporty walki. Przyjdzie jeszcze czas na informatykę. Poza tym moje dziecko w ogóle się tym nie interesuje, dlatego nie ma go, co do tego zmuszać. Niech się raduje zabawą, a na naukę to przyjdzie jeszcze czas w jego życiu.

23-Obert

Posty: 13

 
Według mnie małe dziecko winno się bawić zabawkami i dla mnie programowanie dla młodzieży nie ma większego sensu. Zapewne dużo z tego nie zapamiętają, natomiast niech każdy sam wybierze to, co najlepsze.

edyta123

Posty: 5