Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Gdzie kupię nowe opony zimowe?

Gdzie kupię nowe opony zimowe?

Dzień dobry. Czy podpowiecie mi, gdzie będę w stanie kupić opony całoroczne w rozmiarze 225/45R17?

Radziu

Posty: 18

 
Warto zbadać serwis opon, do którego zamierzamy się udać, co mówię z własnego doświadczenia. Kiedyś trafiłem do kiepskiej serwisu, który zarobił na mnie ogromną sumę, a kilka miesięcy później ponownie zmieniałem opony i zapłaciłem dwukrotnie mniej, choć jakość usługi była taka sama. To kwestia, jaką należy się zainteresować.

Klakier

Posty: 15

 
Podstawową usługą, z jakiej ja akurat korzystam w serwisie wulkanizacyjnym jest wymiana opon. Staram się dokonywać jej przed okresem dużych kolejek, gdy mróz mocno przyciśnie lub zrobi się niesłychanie ciepło.

Na ogół biorę pod uwagę temperaturę, która już panuje na zewnątrz, albowiem to dość ważne kryterium :)

Prometeusz172

Posty: 31

 
Niedawno podjąłem się wymiany felg aluminiowych na felgi stalowe, ale problemem były nieodpowiednie śruby do felg, które pasowały wyłącznie do tych aluminiowych.

Na szczęście szybko trafiłem na ofertę sklepu: http://www.uzywaneopony.net/sruby-nakretki-pierscienie-zabezpieczenia-kol-kolpaki-lodz.html, z którego błyskawicznie pozyskałem odpowiednie w stosunku do moich potrzeb śruby.

Shasio

Posty: 24

 
Gdy moim przedmiotem zainteresowania była wulkanizacja zrobiłem sporo, aby wybrać najlepszy serwis wulkanizacyjny.

Długo by opowiadać, ale popytałem znajomych, kolegów z pracy, poczytałem opinie w Internecie i samodzielnie porównałem oferty poszczególnych wulkanizacji.

Ostatecznie wybór okazał się trafny, więc podjęte przeze mnie działania były skuteczne :)

Fejron

Posty: 17

 
Właściwie większość osób, z którymi rozmawiałem chętnie kupiłaby nowe opony zimowe, ale przeraża je fakt, jaką sumę musiałyby one wydać na ten cel. Postanowiłem niedawno nieco poszperać i tak naprawdę istnieje kilka serwisów wulkanizacyjnych, które są w stanie udzielić satysfakcjonujących rabatów. W przeciwnym razie trzeba znowu wybrać opony używane.

Lupusx

Posty: 14

 
Długo poszukiwałem odpowiedniego miejsca, gdzie mógłbym nabyć felgi stalowe nowe i używane. Zawsze było tak, że ich koszt przewyższał moje szanse finansowe, niemniej jednak teraz trafiłem na dobrą ofertę. Z całą pewnością felgi stalowe są w oczach sporo zdecydowanie bardziej cenione od felg aluminiowych.

Annaaa12

Posty: 44

 
Dobre opony zimowe bieżnikowane powinieneś znaleźć stosownie w każdym serwisie, który trudni się ich wymianą.

Chcąc zaoszczędzić możesz rzecz jasna rozejrzeć się za oponami używanymi, które niepotrzebnie są mniej korzystnym z perspektywy kierowcy wyborem.

Klara323

Posty: 9

 
Byłem w serwisie na wymianie opon, a tam zaproponowali mi opony wzmacniane zimowe do busa.

Zdziwiłem się nieco, że takie w ogóle istnieją, ale chcąc zadbać o bezpieczeństwo pasażerów postanowiłem je kupić. Nie rozumiem osób, które kupują używane opony w kiepskim stanie. Ryzykują w ten sposób życiem i zdrowiem.

Asd7

Posty: 35

 
Kilkukrotnie spotkałem się z sytuacją, gdy znajomym lub komuś z dalszej rodziny skradziono koła, a samochód postawiono na cegłach. Chcąc uniknąć takiego zdarzenia postanowiłem wykorzystać śruby zabezpieczające do kół, które stanowią dość sprawdzone zabezpieczenie. Z całą pewnością stosując je istnieje mniejsze ryzyko kradzieży kół.

reklamos

Posty: 23